Start » Co nowego » Kiedyś sport, dziś wózek. Poświęć mi 5 minut.

Kiedyś sport, dziś wózek. Poświęć mi 5 minut.

Wyświetlono 1 605 razy

Mam na imię Michał, mam 26 lat, poruszam się na wózku, po tym jak guz zaatakował mój rdzeń kręgowy, odbierając mi tym samym siły w nogach.

Zanim stałem się osobą niepełnosprawną zajmowałem się zawodowo sportem; było to całe moje życie. Paradoksalnie sport doprowadził mnie do kalectwa – podczas przygotowań do kolejnych zawodów sportowych nie wytrzymał kręgosłup, pojawiło się zapalenie, następnie guz; dla moich nóg i ambitnych planów sportowych okazał się to zdecydowany GAME OVER.
Walczyłem wtedy o życie i całe szczęście dane mi było tę walkę wygrać.

Ale do rzeczy – piszę do Państwa w sprawie odpisania na moją osobę 1% podatku.
Na początek mam prośbę, abyście Państwo przeczytali tego maila do końca. To naprawdę zajmie nie więcej niż 5 minut. Być może moja osoba Państwa zaciekawi. Jeśli będzie inaczej to mail w kosz i spokój 🙂 Proszę tylko o przeczytanie.

http://1procent-michal.pl
Zapraszam na moją stronę. Na mojej witrynie można mnie zobaczyć, więcej się o mnie dowiedzieć oraz uzyskać informację co zrobić, aby 1% Państwa podatku wsparł moją osobę.

Dla pomagającej osoby na pewno bardzo ważne jest, aby wiedzieć komu się pomaga.
Zapraszam więc też Państwa na mój profil w Fundacji Dzieciom ”Zdążyć z Pomocą”, gdzie także można mnie zobaczyć oraz przeczytać moją krótką historię, która przez Fundację została przejrzyście opisana:
http://dzieciom.pl/podopieczni/5360

W tym 1% pokładam swoje nadzieje na lepszą przyszłość. Chcę móc się dalej leczyć, rehabilitować i kształcić. Bardzo chciałbym też rozwijać się w sporcie dla osób niepełnosprawnych, w tak zwanym handbikowaniu, czyli w wyścigach osób z niedowładem kończyn dolnych, na specjalnych rowerach, które są napędzane siłą rąk.
Tutaj można podejrzeć jazdę na handbiku:
https://www.youtube.com/watch?v=MX-ZLn-fblE

Ciągle walczę o to, aby być w 10% osób, które gdy lądują na wózku, to nie zamykają się w domu w 4 ścianach, tylko prą naprzód mimo przeciwności losu. Nie mogę się poddać, chcę walczyć o siebie. W tej walce potrzebuję Państwa pomocy. Państwa 1% to ogromna pomoc dla mojej osoby. Pozwoli mi ona studiować, dalej się leczyć i rehabilitować oraz spełniać się w tym co kocham – w sporcie.

W załączeniu przesyłam ulotkę instrukcyjną, którą zapisać można na dysk komputera.
Pomoże ona przy sprawnym odpisaniu 1% podatku.

Pozdrawiam Państwa serdecznie, zapraszam do ewentualnego kontaktu, i życzę wszystkiego co najlepsze,
Michał 🙂    http://1procent-michal.pl   /   michal@1procent-michal.pl

1% dla Michala - wypelniony PIT_portal


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *