Start » Konkursy » Konkurs dla firm i-Wielkopolska

Konkurs dla firm i-Wielkopolska

Wyświetlono 646 razy

„i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” to konkurs, w którym innowacyjne firmy oraz współpracujące z nimi podmioty badawcze z naszego regionu mogą ubiegać się o prestiżowe, najwyższe wyróżnienie w Wielkopolsce za innowacyjne wdrożenia. Łączna pula nagród w Konkursie wynosi 200 tysięcy złotych! Nabór wniosków trwa w terminie: 1 września – 14 listopada 2014 roku.

Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach:

I kategoria INNOWACYJNA INWENCJA będąca promocją współpracy pomiędzy przedsiębiorstwem a podmiotami badawczymi poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań kończących się wdrożeniem pomysłu w życie i stworzeniem innowacyjnego produktu, usługi lub procesu. Nagradzane są obie strony projektu – podmiot badawczy oraz przedsiębiorca;

II kategoria MIKRO PRZYSZŁOŚCI będąca promocją mikroprzedsiębiorstw, które wprowadziły na rynek nowatorskie produkty, nowoczesne procedury lub usługi. Produkty, procedury, usługi itp. powinny odznaczać się wysoką innowacyjnością opracowania, zapewnić wysokie efekty ekonomiczne lub/i eksportowe wynikające z wdrożenia, zawierać znaczący udział myśli technicznej.

Innowacje wprowadzone w obu kategoriach mogą funkcjonować na rynku nie dłużej niż 24 miesiące przed datą zgłoszenia do Konkursu.

Do dyspozycji pozostaje Sekretariat Konkursu znajdujący się w Departamencie Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (tel. 61 626 62 40, e-mail: iwielkopolska@umww.pl).

Dołącz do liderów innowacji w Wielkopolsce!

Regulamin konkursu

Żródło: umww.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *