Start » Co nowego » Luboń zagłębiem narkotykowym?

Luboń zagłębiem narkotykowym?

Luboń zagłębiem narkotykowym?
Wyświetlono 1 570 razy

Dziesięć miesięcy temu rozbito gang narkotykowy na terenie lubońskiego osiedla, wtedy podczas akcji zatrzymano 10 osób (patrz: „WL” 05-2013, str. 12 – „Strzały w Luboniance”). W marcu br. głośne w całym kraju stały się dwie akcje policyjne przeprowadzone w Luboniu, zakończone znalezieniem znacznych ilości narkotyków i aresztowaniem kilku osób.

15 marca w mieszkaniu lubonianina policjanci odkryli ukryte w kuchni: marihuanę i dużą liczbę tabletek ekstazy oraz sprzęt do dystrybucji narkotyków.

26 marca funkcjonariusze zlikwidowali plantację 400 sztuk konopi indyjskich. Hodowla marihuany prowadzona była w piwnicy budynków gospodarczych na terenie Lubonia w okolicach cmentarza w Żabikowie, z użyciem kradzionego prądu. Sąd zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny tymczasowy areszt na 3 miesiące, grozi mu kara od 3 do 15 lat więzienia.

KK

Opublikowano „Wieści Lubońskie” kwiecień 2014

Policjanci znaleźli w Luboniu ponad 400 roślin konopi indyjskich. Do aresztu trafił 53-latek, który wziął na siebie całą winę. Nie chciał opowiedzieć o szczegółach prowadzonej przez siebie działalności   fot. KWM Poznań („Głos Wielkopolski”)

Policjanci znaleźli w Luboniu ponad 400 roślin konopi indyjskich. Do aresztu trafił 53-latek, który wziął na siebie całą winę. Nie chciał opowiedzieć o szczegółach prowadzonej przez siebie działalności fot. KWM Poznań („Głos Wielkopolski”)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *