Start » Polityka / samorząd » Wzajemne rekomendacje wyborcze (aktualizacja)

Wzajemne rekomendacje wyborcze (aktualizacja)

Wyświetlono 2 324 razy

W dniu wczorajszym Małgorzata Machalska podpisała porozumienie z Piotrem Izydorskim i Tomaszem Kołodziejem, kandydatami na radnych KWW Forum Mieszkańców Nowego Centrum Lubonia, o wzajemnej współpracy w zakresie m.in. wzajemnego poparcia w nadchodzących wyborach samorządowych.

  

konferencja

konferencja 1(2)

Druga wersja dokumentu, kliknij aby powiększyć

Druga wersja dokumentu, kliknij aby powiększyć


Komentarze 12 komentarzy

 1. Rafał Dz.. pisze:

  Czy tym ludziom wolno używać godła miasta Luboń? To nie jest przecież pismo urzędowe

 2. Teresa pisze:

  Tego się nie da czytać – mnóstwo błędów składniowych, interpunkcyjnych, stylistycznych. Autorzy „porozumienia” mają problem z komunikacją w ojczystym języku.

 3. Jestem z Lubonia pisze:

  Uważam że pomysł Panów na rady osiedli jest świetny! Panowie są znani w NCL, już chodzili i zbierali podpisy pod petycjami. Dobrze że Pani Machalska zdecydowała się na współpracę z nimi zamiast robić im konkurencję. Widać że pojawiają się w Luboniu nowi, ciekawi ludzie. Jest nadzieja że coś się zmieni! Pani Małgorzato, Panowie, drobnymi potknięciami i zawiścią innych się nie przejmujcie. Mój głos już macie! A Wiśniowy sad pięknieje z dnia na dzień, już nie mogę się doczekać kiedy zakwitnie, pójdziemy tam z dziećmi! Powodzenia!

 4. Marian pisze:

  Dzień dobry,
  Panowie i Pani! W takim razie trzymam za Was kciuki. Jesteście dla mnie wiarygodni bo już pokazaliście, że jesteście skuteczni. POzdrawiam Pana Piotra, byłego kandydata PO do rady miasta

 5. FOL pisze:

  Osoba przygotowująca oprawę graficzną dokumentu porozumienia popełniła błąd. Nie został on wychwycony przy podpisywaniu porozumienia. Błąd poprawiono przez podpisanie w dniu wczorajszym nowego dokumentu porozumienia o identycznej treści bez herbu Lubonia. Wcześniejszy dokument został zniszczony. Skan nowego dokumentu przesłano do redakcji WL w godzinach wieczornych z prośbą o opublikowanie nowego dokumentu. Intencją Małgorzaty Machalskiej nie było wykorzystywanie herbu Lubonia.

  KWW Forum Obywatelskie Luboń

  • kpina w blasku fleszy pisze:

   Komuś się wydawało, że już jest burmistrzem i użył herbu Lubonia? -DOBRE. Na obu wersjach „arcyważnego” dokumentu nie było i nie ma daty, więc są tylko kartką zadrukowanego papieru w dodatku z błędami, więc o co tyle szumu? Będzie trzecia wersja?

 6. Chlopak z Lubonia pisze:

  Moze jeszcze czwarta i dziesiąta bo robin albo inni pieniacze znajdą literówkę albo krzywo wydrukowaną literkę?

  Proponuję się samemu zabrać do pracy zamiast szkalować i opluwać porządnych ludzi na dodatek anonimowo.

  • Marian z Komornik pisze:

   Po pierwsze, Chłopaku z Lubonia ty też piszesz anonimowo.
   Po drugie nie zauważyłem, żeby ktoś tu kogoś opluwał, ale nazywanie innych pieniaczami twoim zdaniem jest w porzadku?
   Nie wszyscy pchają się do polityki, ale każdy ma prawo do własnego zdania i komentarza. Ja bardzo chętnie czytam kulturalne i merytoryczne komentarze na każdy temat. Pozdrawiam

 7. Chlopak z Lubonia pisze:

  Panie Marianie

  Ja też lubię czytać kulturalne i merytoryczne posty. Nie lubię natomiast jak się hejtuje porządnych ludzi którym zależy na dobru Lubonia. Wszyscy dobrze wiemy że te komentarze są uprawianiem polityki i to tej najbrzydszej, dlatego nazywam to pieniactwem.
  Pozdrawiam

 8. Mieszkanka ze wschodniej pisze:

  Super pomysł z tą radą osiedla! Znam tych panów, mieszkają w NCL juz od lat a ta inicjatywa pani Machalskiej z wiśniowym sadem tez jest super, na wiosnę bedzie tam pięknie! Widać że ci państwo chcą zrobić coś dobrego dla naszego osiedla i miasta. Powodzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *