Start » Polityka / samorząd » Przemysław Pacia rezygnuje z funkcji wicewojewody wielkopolskiego

Przemysław Pacia rezygnuje z funkcji wicewojewody wielkopolskiego

Przemysław Pacia rezygnuje z funkcji wicewojewody wielkopolskiego
Wyświetlono 525 razy

Dziś na konferencji prasowej wicewojewoda wielkopolski Przemysław Pacia poinformował, że z dniem 22 września br. kończy pracę w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim.

Powody mojej dymisji są czysto osobiste. Moja rodzina przeżywa obecnie bardzo trudne chwile, niemal w tym samym czasie zachorowali – żona i syn. Muszę poświęcić im więcej czasu i uwagi. Muszę i chcę być częściej w domu, a to uniemożliwiłoby mi należyte wykonywanie obowiązków wicewojewody. Jestem człowiekiem odpowiedzialnym i wiem, że w takiej sytuacji nie mogę dobrze sprawować swojej funkcji – tłumaczył swoją decyzję wicewojewoda.

Zaznaczył, że w urzędzie spędził dwanaście lat swojego zawodowego życia.

– W moim odczuciu był to najlepszy okres mojej pracy jako urzędnika i wicewojewody. Chciałbym serdecznie podziękować pracownikom urzędu za lata nie tylko owocnej współpracy, ale przede wszystkim za zaangażowanie w pracę oraz fakt, że zawsze aktywnie brali udział w akcjach społecznych, które organizowałem. Nigdy moje apele o wspieranie chorych dzieci, oddawanie krwi czy zbieranie darów dla potrzebujących nie pozostały bez echa. – podkreślił.

Obecny na spotkaniu z dziennikarzami wojewoda Florek podziękował wicewojewodzie za siedem lat dobrej współpracy. Zaznaczył, że oczekuje na kandydatury na stanowisko wicewojewody ze strony koalicjanta.

WUW Poznań


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *