Start » Co nowego » Sylwester Domowego Kościoła

Sylwester Domowego Kościoła

Wyświetlono 1 735 razy
Luboński oddział Domowego Kościoła zorganizował po raz kolejny rodzinnego Sylwestra. W tym roku zabawa odbyła się w sali gimnastycznej w SP1 w Luboniu w gronie 48 małżeństw i ponad 50 dzieci. Sylwestra rozpoczęto Mszą Świętą o godzinie 18:00 w kościele p.w. Św. Barbary.

Impreza prowadzona była przez lubońskie małżeństwo wodzirejów Anię i Maćka Najder, którzy rozpoczęli imprezę uroczystym przyrzeczeniem a następnie staropolskim Polonezem. Jak przystało na Domowy Kościół, do zabawy zaproszone były całe rodziny, więc nawet najmłodsze dzieci (niektóre jeszcze na rękach) mogły zatańczyć ten uroczysty wspólny taniec.

W przerwie na posiłek lub złapanie tchu po intensywnych tańcach, na sali prowadzone były animacje dla najmłodszych dzieci, dzięki czemu nieprzebrane ilości energii u dzieciaków były nieco uszczuplane. Zabawy zarówno dla dorosłych jak i dzieci powodowały, że nikt z zebranych się nie nudził. Pomiędzy tradycyjnymi tańcami  uczestnicy uczyli się tańców integracyjnych jak również interesujących układów tanecznych.

Nowy Rok przywitano uroczyście na Placu Bojanowskiego, po czym zabawa trwała dalej aż do 2 nad ranem.

Anna Najder

sylwester_DK_1

fot. Jerzy Wolski

sylwester_DK_2

fot. Jerzy Wolski


Komentarze (1)

  1. Anula pisze:

    byliśmy tam! zabawa na całego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *