Start » Co nowego » Szkolenie bramkarzy już od kwietnia!

Szkolenie bramkarzy już od kwietnia!

Wyświetlono 1 474 razy

Od 1 kwietnia ruszają w Luboniu darmowe treningi dla wszystkich chcących doskonalić swoje umiejętności bramkarskie. Pomysłodawcą projektu jest Adam Bąkowski – menedżer sportu i piłki nożnej, absolwent kierunku: zarządzanie sportem.

Celem programu jest przede wszystkim podnoszenie umiejętności zawodników poprzez dodatkowe treningi stricte bramkarskie, W wielu drużynach pozycja bramkarza jest pomijana w treningach całego zespołu. Indywidualizacja ćwiczeń i dostosowanie ich do wieku to jedno z wielu zadań programu. Do tego dochodzi odpowiednie żywienie, aktywność pozatreningowa i relacje z innymi. To wszystko składa się na wyniki na boisku.

Jak zapewnia autor projektu, same treningi to nie wszystko. Aby mówić o świadomym zarządzaniu talentem sportowym, musimy podejść do problemu szerzej. Podjąć współpracę ze szkołą, nauczycielami, rodzicami i oczywiście klubem danego zawodnika. Ważna jest też identyfikacja uzdolnień zawodnika i przewidywanie.

Treningi będą się odbywać na boisku przy ul. Kołłątaja w każdy poniedziałek i środę o godz. 18. Na pierwszych zostaną utworzone grupy, uwzględniające wiek i umiejętności uczestników, a także ustalone indywidualne zajęcia. Zapraszam

Adam Bąkowski

tel. 511 877 048; www.trenerbramkarzy.pl; trenerbramkarzy@wp.pl

stella_widok_DSC_2386_slider

fot. Rafał Wojtyniak


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *