Start » Co nowego » Z lokalizacji do Reprezentacji

Z lokalizacji do Reprezentacji

Wyświetlono 1 333 razy

Nadszedł czas na prawdziwą dawkę piłkarskich emocji! Już w najbliższą sobotę, 17 września, pierwsza kolejka Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich. Wszyscy zawodnicy, trenujący na co dzień w Akademii Piłkarskiej Reissa, wezmą udział w niezapomnianym turnieju

Głównym celem turnieju jest nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim podsumowanie dotychczasowych prac i starań młodych piłkarzy. Warto podkreślić, że każdy zawodnik gra tyle samo czasu, co niewątpliwie wyróżnia WLLP od innych lig nastawionych wyłącznie na rywalizację. Liga dając niepowtarzalną szanse na rozwój piłkarskich umiejętności i uczy młodych miłośników futbolu kreatywności, współpracy i walki w duchu fair play.

– Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to niemal tradycja naszego klubu. Nasi zawodnicy, jak co sezon, mają dużą szansę wykazać się na boisku. Mam nadzieję, że poziom rozgrywek pozwoli nam wyłonić nowych reprezentantów Akademii, a wspólna rywalizacja przemieni się w niezapomnianą zabawę. – mówi Bartosz Kujawa – trener i koordynator WLLP.

Wszystkich fanów futbolu zapraszamy do wspólnego kibicowania najmłodszym mieszkańcom Lubonia, Szczepankowa, Puszczykowa i Dębca. Turniej odbędzie się na Orliku przy ul. Dojazdowej w Luboniu. O godzinie 14:00 na murawę wybiegną piłkarze grający na co dzień w kategorii Skrzat, a o godz. 15:00 swoje umiejętności pokażą Żaki.

Do zobaczenia na boisku!

03-marzec-1_portal


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *