Start » Co nowego » COR AD COR Film Festival

COR AD COR Film Festival

Wyświetlono 944 razy

Chcemy przedstawić Państwu nasze przedsięwzięcie COR AD COR Film Festival, który w tym roku ma swoją trzecią edycję. W ramach festiwalu odbywa  konkurs filmowy dla nastoletnich filmowców. Jest to konkurs tematyczny, który skłania młodzież do refleksji na temat różnych wartości. W ubiegłych latach to były pojęcia szczęścia i dobra. W tym roku tematem jest: „Bohater tu i teraz”.

Pokaz filmów konkursowych odbędzie się do południa w sobotę 27.05. Każdy z filmów jest omawiany przez jury: reżysera oraz profesora filmoznawstwa, co jest niezwykle pomocne i motywujące  dla młodych twórców.  Werdykt zostanie ogłoszony około godziny 15.00. Impreza odbywa się w zabytkowym budynku szkoły przy ul. Armii Poznań 27 w Luboniu.

Festiwal składa się z warsztatów filmowych dla młodzieży, a także szeregu wykładów, wywiadu z aktorem i quizu, które otwarte są dla wszystkich zainteresowanych.  Szczegółowy program w załączniku. Więcej informacji na wydarzeniu fb: https://www.facebook.com/events/702997836528831/?fref=ts

COR AD COR Film Festival 2017 – program


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *