Start » Ludzie / wywiady » Kim jest II z-ca burmistrza Lubonia

Kim jest II z-ca burmistrza Lubonia

Wyświetlono 1 920 razy

Mateusz Mikołajczak

Urodził się 18 stycznia 1975 r. w Gostyniu. Jest absolwentem psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania potencjałem pracowników, psychologii transportu, doradztwa zawodowego oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą dla oświatowej kadry kierowniczej.

Od 2000 r. prowadził projekty związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi (rekrutacje, szkolenia, badania pracownicze, itp), między innymi w ramach własnej działalności gospodarczej. Był także kierownikiem w agencji doradztwa personalnego. Jednocześnie od 2001 r. pracował jako psycholog w szkołach (gimnazja), gdzie uzyskał stopień nauczyciela mianowanego.

Od lat jest związany z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Borku Wlkp. (najpierw w charakterze konsultanta, następnie jako członek komisji). Pełni funkcję prezesa zarządu założonej w kwietniu br. Fundacji „Siewca” im. bł. Edmunda Bojanowskiego, której celem jest wybudowanie w Żabikowie szkoły katolickiej (podstawowej i gimnazjum); czytaj: „WL” 10-2014, str. 4. W parafii pw. św. Barbary jest m.in. szafarzem nadzwyczajnym Komunii św.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec czworga dzieci, lubiący aktywny wypoczynek, meloman oraz miłośnik historii XX-wiecznej.

(M)

Mikołajczak Mateusz z-ca burmistrza_portal


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *