Start » Co nowego » Koncert Czeskiego Zespołu Country w Kowbojskim Miasteczku

Koncert Czeskiego Zespołu Country w Kowbojskim Miasteczku

Wyświetlono 1 470 razy

Sympatycy muzyki country i westernowego klimatu 28 czerwca br. mogli wziąć udział w koncercie Czeskiego Zespołu Country- „The Noodles Band”, który odbył się na terenie Kowbojskiego Miasteczka w Luboniu.

Utwory serwowane przez kapelę wpadały do uszu  publiczności oraz wszystkich koneserów tej dziedziny muzyki dając miły i sympatyczny nastrój. Widać było roztańczonych i cieszących się gości. Zainteresowani robili pamiątkowe zdjęcia z artystami estradowymi oraz kupowali ich płyty muzyczne.

Podczas imprezy do nabycia były placki ziemniaczane przyrządzone przez kowbojkę Cristal, nazywane po wielkopolsku- „plyndzami” oraz inne dania i napoje  prosto z prerii. Pod wieczór zabawa taneczna  kontynuowana była w saloonie, aż do utraty sił wesoło  bawiących się przybyłych osób.

Spragnieni i zmęczeni mogli usiąść przy barze na drewnianych kozłach z westernowym  siodłem i zamówić kuflowe piwo, które poprawiło humor i zachęciło do wspólnej zabawy na parkiecie niejednego nieśmiałego gościa. Countrowcy wymieniali się swoimi spostrzeżeniami i kontrowersjami dotyczącymi tego wydarzenia zasięgając informacji kolejnych terminów imprez koncertowych.

Zbigniew Henciel


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *