Start » Wydarzenia » Nabór do Akademii Judo

Nabór do Akademii Judo

Wyświetlono 1 347 razy

Wrzesień to najlepszy okres na rozpoczęcie i kontynuację sportowych treningów. Po wakacyjnym lenistwie to czas na ćwiczenia i poprawę kondycji fizycznej. Jeśli zapomnimy o tym w ferworze pierwszych dni roku szkolnego, w późniejszym okresie będzie trudno zachęcić dzieci do regularnych treningów.

Akademia Judo rozpoczyna nabory na nowy sezon 2014/2015 w Luboniu. Klub zachęca do skorzystania z zajęć Judo. Dla nowych uczestników pierwsze zajęcia są bezpłatne. Akademia Judo prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży od 2009 roku. Pomimo „młodego wieku” może pochwalić się niejednym sukcesem pod względem organizacyjnym jak i sportowym. Obecnie w Klubie trenuje ponad 500 zawodników w kilkunastu miejscach Poznania i okolic oraz w przedszkolach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów Judo, którzy są lub byli czynnymi zawodnikami sportowymi, a teraz pragną przekazywać swoją pasję i wiedzę najmłodszym. Akademia Judo, jako jedyna w Wielkopolsce, prowadzi szkolenie dla osób niepełnosprawnych i niesłyszących.

Klub jest aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski Juniorek Młodszych, posiada medale z Mistrzostw Polski Młodzików, Juniorów czy Młodzieżowców.

Zajęcia w Luboniu odbywają się w LOSiR przy ulicy H. Kołłątaja 2, we wtorki i czwartki od 15:30-16:30 10 lat i starsi, 16:30-17:00 3-5 lat oraz 17:00-18:00 6-9 lat . Zajęcia odbywają się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Luboń.

Wszystkich chętnych zapraszamy już od 9 września. Kontakt trener Dariusz Migdałek tel. 506 208 727

Radosław Miśkiewicz
prezes Akademia Judo Poznań

Akademia Judo, Wieści Lubońskie


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *