Start » Wydarzenia » Nabór do Akademii Judo

Nabór do Akademii Judo

Wyświetlono 1 239 razy

Wrzesień to najlepszy okres na rozpoczęcie i kontynuację sportowych treningów. Po wakacyjnym lenistwie to czas na ćwiczenia i poprawę kondycji fizycznej. Jeśli zapomnimy o tym w ferworze pierwszych dni roku szkolnego, w późniejszym okresie będzie trudno zachęcić dzieci do regularnych treningów.

Akademia Judo rozpoczyna nabory na nowy sezon 2014/2015 w Luboniu. Klub zachęca do skorzystania z zajęć Judo. Dla nowych uczestników pierwsze zajęcia są bezpłatne. Akademia Judo prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży od 2009 roku. Pomimo „młodego wieku” może pochwalić się niejednym sukcesem pod względem organizacyjnym jak i sportowym. Obecnie w Klubie trenuje ponad 500 zawodników w kilkunastu miejscach Poznania i okolic oraz w przedszkolach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów Judo, którzy są lub byli czynnymi zawodnikami sportowymi, a teraz pragną przekazywać swoją pasję i wiedzę najmłodszym. Akademia Judo, jako jedyna w Wielkopolsce, prowadzi szkolenie dla osób niepełnosprawnych i niesłyszących.

Klub jest aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski Juniorek Młodszych, posiada medale z Mistrzostw Polski Młodzików, Juniorów czy Młodzieżowców.

Zajęcia w Luboniu odbywają się w LOSiR przy ulicy H. Kołłątaja 2, we wtorki i czwartki od 15:30-16:30 10 lat i starsi, 16:30-17:00 3-5 lat oraz 17:00-18:00 6-9 lat . Zajęcia odbywają się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Luboń.

Wszystkich chętnych zapraszamy już od 9 września. Kontakt trener Dariusz Migdałek tel. 506 208 727

Radosław Miśkiewicz
prezes Akademia Judo Poznań

Akademia Judo, Wieści Lubońskie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *