Start » Co nowego » .Nowoczesna w Luboniu

.Nowoczesna w Luboniu

Wyświetlono 3 401 razy
Nowoczesna w Luboniu_01_portal

Od lewej: nowa posłanka z Poznania Joanna Schmidt, Ryszard Petru, Katarzyna Kierzek-Koperska – kandydatka do senatu oraz Katarzyna Polerowicz-Kelma – kandydatka do sejmu z Lubonia.

W imieniu swoim, a także nowych posłów z Wielkopolski oraz szefa partii Ryszarda Petru pragnę podziękować za blisko 14 % głosów oddanych w Luboniu na Nowoczesną, podczas wyborów parlamentarnych. Nasze miasto podobnie jak inne gminy powiatu poznańskiego obdarzyły nowe ugrupowanie niemal dwukrotnie większym zaufaniem niż wyniosła średnia dla całego kraju. Nowoczesna zdobyła 28 mandatów, a z Wielkopolski mamy 4 posłów w Sejmie RP VIII kadencji: w okręgu kalisko-leszczyńskim Adama Szłapkę, w okręgu konińsko-gnieźnieńskim Paulinę Hennig – Kloskę, natomiast w okręgu Poznań i powiat poznański Joannę Schmidt i Marka Rucińskiego.

Pierwszy krok do naprawy Polski został zrobiony – jesteśmy w parlamencie. Teraz czeka nas ciężka praca, by przekonać do naszych pomysłów jak największą liczbę obywateli.

W najbliższym czasie będziemy budować struktury partii w Luboniu, dlatego już dzisiaj zachęcam do przyłączenia się do naszej grupy i dyskusji na temat nowoczesnej wizji w polityce. Znajdziesz nas na http://fb.com/groups/NowoczesnaLubon

Katarzyna Polerowicz-Kelma


Komentarze 4 komentarze

  1. eve pisze:

    Mąż wiceprezes gminnej Platformy żona w Nowoczesnej. Ale ściema, byle do władzy się dochapać.

  2. czytelnik pisze:

    Jak to dobrze, że mamy jeszcze w Polsce kilka partii i każdy może należeć gdzie chce

  3. Koło Nowoczesnej w Luboniu zaprasza na spotkanie otwarte, podczas którego podyskutujemy o plusach i minusach propozycji połączenia Lubonia z Poznaniem.
    19 stycznia 2017, godz.18.00 w świetlicy OSP przy ul. Żabikowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *