Start » Co nowego » Podbój Dzikiego Zachodu z okazji ,,Dnia Dziecka”

Podbój Dzikiego Zachodu z okazji ,,Dnia Dziecka”

Wyświetlono 701 razy

Ogród Zoologiczny przy Zwierzynieckiej w Poznaniu 01 czerwca br. zorganizował dla najmłodszych w obecności rodziców oraz opiekunów zabawę połączoną z konkursami sportowymi jak przystało na zdobywanie Dzikiego  Zachodu z okazji ,,Dnia Dziecka”. Atrakcje cieszące się powodzeniem zapewnili kowboje z Sheriffem Cordellem na czele, którzy przybyli z westernowego miasteczka w Luboniu. Spektakularne wydarzenie miało miejsce na wybiegu znanych i uwielbianych przez zwiedzających osiołków-Malwiny i Napoleona. Tradycyjnie  najmłodsi poszukiwacze przygód zostali powitani przez rancherów, z którymi także musieli stoczyć humorystyczny pojedynek i pokonać ich radosnym uśmiechem. Nie zabrakło okrzyku z prerii -( Ichaaaaaa!) zachęcającego do wspólnego festynu . Następnie przystąpili do podboju Wielkich Równin, gdyż to był ich dzień i ich pamiętne chwile spędzane razem.

Dzieci rzucały podkową do celu, pod kontrolą uczyły się wbijać gwoździe, przerzucały baloty słomy, szukały w skrzyni złota, a także przeciągały linę w konfrontacji z rodzicami. Odbyły się pokazy lassa przenoszące najmłodszych uczestników w świat filmów i bajek. Doszło do upozorowanej kłótni pomiędzy kowbojami, którą rozstrzygnął sam stróż prawa. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy sprawić satysfakcję wszystkim dzieciakom oraz frajdę  kultywując czasy Dzikiego Zachodu.

Jako Sheriff dziękuję przyjaciołom: Z-cy Sheriffa Małemu Jo, Joannie Brzezinka, Karmanowi za dostarczenie dzieciom udanego dnia.

Goście opuszczając wybieg, a także przekraczając bramę dzielili się spostrzeżeniami i  kontrowersjami dotyczącymi imprezy czerwcowej.

Z kowbojskim pozdrowieniem.

Sheriff Cordell

Zbigniew Henciel


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *