Start » Slider » „Poznań za pół ceny” w majowy weekend

„Poznań za pół ceny” w majowy weekend

Wyświetlono 733 razy
poznań za pół ceny 2015_slider

akcja „Poznań za pół ceny”

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza na ósmą edycję akcji „Poznań za pół ceny” w weekend 2-3 maja. Na turystów będzie czekało znów kilkuset partnerów z atrakcyjnym rabatami, a także bogaty i unikalny program turystyczny.

„Poznań za pół ceny” to unikalna akcja marketingowa, wykorzystującą pomysł wyprzedaży w promocji miasta. Akcja organizowana jest przez jeden weekend w roku, nieprzerwanie od 2008 r. Jej siódma edycja w 2014 r. to łącznie 180 atrakcji, z których turyści i mieszkańcy Poznania skorzystali 80 tysięcy razy, wydając przy tym 2,3 mln zł. Tak wynika z raportu przygotowanego przez naukowców z Katedry Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

– Naszą akcję kopiuje już w Polsce ponad trzydzieści miast i regionów, to chyba najlepsza jej rekomendacja – mówi Jan Mazurczak, szef PLOT.

Tegoroczna, ósma edycja akcji odbędzie się w weekend 2-3 maja. Organizatorzy już dziś zapowiadają oryginalny program turystyczny oraz ofertę wielu nowych partnerów.

Więcej na temat zasad uczestnictwa znajdziecie Państwo w działach:

Zostań partnerem akcji

Regulamin akcji

Lubońskie podmioty zainteresowane udziałem w akcji proszone są o kontakt z Urzędem Miasta Luboń, tel. 61 813 00 11 w.12, e-mail: promocja@lubon.pl

Info: www.plot.poznan.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *