Start » Co nowego » ROD „Chemik”

ROD „Chemik”

Wyświetlono 1 827 razy

U progu nowego

W świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej Luboń 5 i 26 marca odbyły się posiedzenia Zarządu z Komisją Rewizyjną Rodzinnego Ogrodu Działkowego przy ul. Granicznej. Przyjęto bilans finansowy za rok 2013 oraz drugi za okres od 1 do 19 stycznia 2014 r. (do czasu obowiązywania starej ustawy o ROD). Omówiono działania i przedstawiono sprawozdanie merytoryczne za rok ubiegły oraz zadania i inwestycje na bieżący rok. Sporządzono harmonogram prac na przyszłość oraz omówiono przygotowania do wiosennego Walnego Zebrania członków Polskiego Związku Działkowców i członków.

Nasadzenia

Zgodnie z decyzją Wydziału Ochrony Środowiska, w zamian za wycięte drzewo na terenie ROD posadzono 3 nowe (2 klony i jawor). Decyzja wymagała posadzenie dwóch.

Kukułcze jajo

Ktoś podrzucił pod bramę Ogrodu 2 duże, foliowe worki pełne ściętej trawy i śmieci oraz resztek obciętych krzewów (bardzo charakterystycznych). Przeprowadzimy własne śledztwo na terenie miasta i zgromadzoną na ten temat dokumentację przekażemy Straży Miejskiej Lubonia do rozpatrzenia i podjęcia odpowiednich kroków.

Jan Błaszczak

prezes ROD „Chemik”

Podrzucone pod bramą ROD „Chemik” odpady   fot. Jan Błaszczak

Podrzucone pod bramą ROD „Chemik” odpady fot. Jan Błaszczak


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *