Start » Co nowego » ROD „Chemik”

ROD „Chemik”

Wyświetlono 1 818 razy

U progu nowego

W świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej Luboń 5 i 26 marca odbyły się posiedzenia Zarządu z Komisją Rewizyjną Rodzinnego Ogrodu Działkowego przy ul. Granicznej. Przyjęto bilans finansowy za rok 2013 oraz drugi za okres od 1 do 19 stycznia 2014 r. (do czasu obowiązywania starej ustawy o ROD). Omówiono działania i przedstawiono sprawozdanie merytoryczne za rok ubiegły oraz zadania i inwestycje na bieżący rok. Sporządzono harmonogram prac na przyszłość oraz omówiono przygotowania do wiosennego Walnego Zebrania członków Polskiego Związku Działkowców i członków.

Nasadzenia

Zgodnie z decyzją Wydziału Ochrony Środowiska, w zamian za wycięte drzewo na terenie ROD posadzono 3 nowe (2 klony i jawor). Decyzja wymagała posadzenie dwóch.

Kukułcze jajo

Ktoś podrzucił pod bramę Ogrodu 2 duże, foliowe worki pełne ściętej trawy i śmieci oraz resztek obciętych krzewów (bardzo charakterystycznych). Przeprowadzimy własne śledztwo na terenie miasta i zgromadzoną na ten temat dokumentację przekażemy Straży Miejskiej Lubonia do rozpatrzenia i podjęcia odpowiednich kroków.

Jan Błaszczak

prezes ROD „Chemik”

Podrzucone pod bramą ROD „Chemik” odpady   fot. Jan Błaszczak

Podrzucone pod bramą ROD „Chemik” odpady fot. Jan Błaszczak


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *