Start » Slider » Wycieczka „Pod Puszczykowskimi Górami” – zaproszenie

Wycieczka „Pod Puszczykowskimi Górami” – zaproszenie

Wyświetlono 1 543 razy

W imieniu Fundacji „Pro Bike & Dance” zapraszamy na pieszą wycieczkę „Pod Puszczykowskimi Górami” na trasie: dworzec kolejowy w Puszczykowie – ul Poznańska: Letnisko Silva,  Villa Hertha, willa Mimoza – ul. Źródlana przejście do Zgromadzenia Zakonnego Braci Serca Jezusowego – ul. Poznańska budynek starej poczty – ul. Cienista willa Jadwinówka i Heleny, Letnisko Młodzieży Kupieckiej – ul. Podleśna budynek Urzędu Miejskiego – ul. Klonowa i Różana – wille z początku XX wieku. Wycieczka potrwa ok. 3,5 godziny.

Będzie to już nasz drugi spacer po Puszczykowie sprzed 100 lat w towarzystwie historyka i regionalisty Pana Macieja Krzyżańskiego. Pierwsza wycieczka po „Puszczykowskim Sopocie” odbyła się w lutym.

Spotykamy się w niedzielę 29 marca o godz. 10:00 przy Centrum EkoInfo w Puszczykowie ul. Poznańska 1 (budynek nastawni PKP) przy stacji Puszczykowo.

Miłośnicy historii będą mogli kupić albumy z pocztówkami z Puszczykowa z początku XX w. wydane przez  Pana Macieja Krzyżańskiego

Udział w wycieczkach po wcześniejszym zgłoszeniu na adres e-mail: iwona.cerba@wp.pl lub telefonicznie 794 700 333. Ilość miejsc jest ograniczona. Koszt udziału w wycieczce 10,00 zł płatny u organizatorów na miejscu.

Iwona Cerba

Puszczykowo-Letnisko Młodzieży Kupieckiej_portal


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *